Poštovani, ciklusi mi traju najcesce 25 dana i 7 dana ciklusa sam imala spolni odnos sa kondomom. Ali 11 dana sam imala krvarenje koje je trajalo 3-4 dana te nije izgledalo kao menstruacija nego je bilo svjetlije boje. Sada mi je 27 dan ciklusa i jos nisam dobila menstruaciju i vec par dana imam blage bolove slicne kao inace pred menstruaciju. Dali postoji mogucnost da sam trudna?

    Odgovoreno: 16. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.