Postovani, trudna sam 26nedelja, do sad sam se ugojila 8kg, sto je po nekim iskustvima iz moje okoline u nekim granicama normale, medjutim brine me to sto se moja ishrana zasniva na iskljucivo nemasnom mesu, povrcu, vocu, vodi, zitaricama. . Dakle s obzirom na ishranu 8kg je za mene zabrinjavajuce, ks mi je uredu, sem sto za gvozdje uzimam revitu. . Da li postoji nesto sto moze da utice na porast kilaze a da nije ishrana? Hvala

    Odgovoreno: 15. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, prvo idealno sto ste se ugojili samo 8 kg do 26 nedelja, inace idealno je da do kraja trudnoce (porodjaja) ne poraste vasa tezina vise od 8- 10 kg.