Pozdaraw!!! Zadnji odnos mi je bio u nowembru. . . Od tad imam problema sa neredownim ciklusom kasnio mi je po 11dana u februaru sam dobila na wreme 23februar. . . A sada mi kasni opet. . . Da li je moguce da ako sam trudna ciklus tek sad prestane a nemam mucnina nemam nista niti se gojim ali bas nista. . . Hwala unapred!!! Weliki pozdraw!!!

    Odgovoreno: 15. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnoccu, ak je test negativan savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.