Postovani, imam kondilome, pa me zanima moze li se raditi kolposkopski pregled i skidanje kondiloma radio talasima 4 dan menstruacije? I jos pri pregledu sam dobila neku infekciju, mogu li da ukljucim vaginalete i antibiotik s obzirom na kondilome? Nemam povjerenja u svog ginekologa vise. Unaprijed hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 10. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Mozete da uradite kolposkopski pregled 4 dan ciklus ako ne krvarite (vazno da ne krvarite) i mozete da vam lekar prepise adekvatnu antibiotsku terapiju.