Postovani, imala sam nezasticeni odnos 1. 4. A onda sam popila tabletu "jutro posle" petog dana posle sam dobila krvarenje i trajalo je dva dana, bilo je isto kao menstruacija, da li sam trudna ili je to zbog tablete "jutro posle" treba da dobijem 14. 4. ? Molim vas sto pre mi odgovorite, uplasena sam i veoma mlada.

    Odgovoreno: 10. 04. 2015.

Komentari na pitanje: #136400

    • Dobar dan zelim da vas pitam nemam djece vec godinu dana. . . Imala sam 26 februara aa zavrsilo mi je se 2 marta. Kasni mi vec 11 dana nemam nikakvih mucnina nekad mi bude mukaa. . Desna dojka mi je se povecala. . Dali sam trudna ili ne. . . Unaprijed hvala