Postovani, poslednju menstruaciju sam imala 9. 3. Obicno su mi ciklusi uredni (27-29 dana) . 6-og dana ciklusa sam imala nezasticen odnos, medjutim vodjena pretpostavkom da je to neplodni dan nisam popila pilulu za jutro posle. Nesto mi nije dalo mira (eventualna trudnoca bi bila nezeljena) pa sam 17 dana nakon odnosa (31. 3.) uradila test koji je bio negativan. 8. 4. Sam uradila jos jedan test (prvi jutarnji urin) koji je takodje bio negativan. 31. Dan ciklusa mi je, a menstruacije i dalje nema. Molim vas za misljenje, da li su testovi prerano uradjeni tj. Da li su dali lazno negativan rezultat i trudnoce ipak ima? Da napomenem jos da sam tokom celog meseca (od zadnje menstruacije do danas) svakodnevno imala blage bolove u donjem stomaku.

    Odgovoreno: 10. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.