Postovani zelim da vas pitam za savet i misljenje, imam 34 godine i na osnovu analiza utvrdjeno da ulazim u ranu menopauzu. Hormonski status 3 dana ciklusa fsh 36, 5 lh 43. 1 estradiol 95, 02 pesterone 0. 86 testosterone <0. 35 prolaktin 16. 7 amh 0. 000 ciklusi su mi redovni, date su mi cikloproginova tablete ali ja ih jos uvek nisam pocela piti. Dali je potrebno uraditi jos neke dodatne analize ili ponoviti sve rezultate. . . Zahvaljiujem i nadam se vasem odgovoru. . .

    Odgovoreno: 10. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Pogledajte referentne vrednosti sa strane za folikulrnu fazu, razlicita su misljenja u nacinu lecenja hormonskog poremecaja, cycloproginova je dobra terapija.