Postovani, zamolila bi vas da mi protumacite mikrobioloski nalay staphylococcus spp. (koagulaya negativan) -u malom broju lactobacillus spp gljivice iz roda candida da napomenem da lecim upornu candidu skoro od pocetka trudnoce canesten 3 vaginaletama ali nikako da se povuce i da sam u 31. Nedelji trudnoce. Molim za vase misljene. . .

    Odgovoreno: 10. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Imate mesovitu infekciju (staphylococcus spp. I candida) koja zahteva uporno lecenje po antibiogramu, savetujem vam posle porodjaja da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate hronicnu upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.