U zadnje vreme, menstruacija mi se malo poremetila (malo mi porani) . U januaru sam dobila oko 10. Januara, pa oko 15februara, pa 2 marta, i trebala sam da dobijem pocetkom aprila, ali mi menstruacija kasni. (nekih 5-6dana) uradila sam test na trudnoću i test je negativan (imam redovne odnose sa dugogodisnjim deckom, bez zastite, ali do sada nikada nije ejkulirao u meni) nemam nikakvih simptoma trudnoce, jedino me boleo stomak juce i prekjuče, kao kada treba da dobijem. Menstruacija mi obicno traje oko 4 dana. Ova tri-cetri meseca su mi bila jako psihicki naporna (finansijski problem, i porodicni problemi) pa ne znam da li to ima neke veze. Primetila sam da mi se u zadnjih 2 nedelje pojavio beli sekret (kao muska semena tecnost) koji malo neprijatno mirise.

    Odgovoreno: 10. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .