Postovani, da li je opasno ako mi se javlja krv i sekret pri svakoj malo vecoj fizickoj aktivnosti. Kada mi se to prvi put dogodilo posetila sam ginekologa i dobila orgametril, tada me je proslo, ali svaki put mi se pojavi pri bilo kakvoj vecoj fizickoj aktivnosti. Papa test sam radila u junu prosle godine, i sve je bilo u redu. Takodje sam slucajno pronas izvestaj, koji sam zagubila, a koji mi je ispisala doktorica koja se nasla na zameni i rekla mi je da ga ponesem pri sledecoj poseti ginegologa, pa posto to nisam uradila molim vas da pogledate taj izvestaj i kazete mi da li je to nesto sto zahteva hitnu posetu ginekologu. U nadi skorog odgovora, unapred vam se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 07. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje savetujem vam da uradite profesionalni kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate promene /upalu grlica materice (cervicitis) .