Molim vas odgovorite mi: bila sam na ultrazvuku i avf, rvf 65*35*32 endometrijum je 6, 5 levi jajnik 16*12 desni 16*13 (radjena laparaskopija pre 4 god) dijagnoza c50, i sada mi je papa test izmedju 2 i 3 grupe, lab o. K. (tumor markeri o. K) pa me zanima kako vi vidite ove rezultate hvala! S'nestrpljenjem cekam vas odgovor!!!

    Odgovoreno: 07. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Uz nalaz uredan, javite se vasem ginekologu da vam pregleda dojke i savetujem vam da uradite/ponovite profesionalni kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.