Zdravo. Imam redovne cikluse koji traju 26-28 dana. Posljednju menstruaciju sam imala 08. 03. Imala sam polni odnos na plodni dan bez zaštite, ali partner nije ejakulirao u mene. U posljednje vrijeme mi se se oko sedmicu dana pred menstruaciju javi jednodnevni braon iscjedak. Ovaj put toga nije bilo. Danas mi je 30i dan ciklusa i od sinoć imam bolove kao menstrualne, ali menstruacija je smeđa i nikako da krene. Da li sam u drugom stanju?

    Odgovoreno: 07. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan onda savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.