Postovani, imam policisticne jajnik, ciklus mi traje 7 dana. Prosle godine u avgustu 2014. God. Sam imala spontani, nakon kiretaze dobila sam menstruaciju tek 03. 12. I to nakon sto sam pila primolut nor. U januaru nisam dobila menstruciju, pa sam opet pila te tablete i poslednji ciklus mi je bio 22. 02. Mnogo sam zabrinuta jer ciklus nikako da mi se ustali nakon kiretaze, a planiram trudnocu. I sto mi je jos gore od 02. 04. Mi se pojavio rozikasti sekret i ne znam da li se to racuna kao menstruacija ili je mozda nesto gore??? Sa nestrpljenjem cekam vas odgovor. Pozdrav, zabrinuta

    Odgovoreno: 07. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .