Dobar dan, imam jedno pitanje juce sam bila na rutinskom pregledu i doktorka mi je rekla da mi je endometrijum 12 mm inace mi je 20 dan ciklusa, a dobijam na 31 dan, i rekla mi je da je jako zadeblljan i socan pa sumnja na ranu trudnocu, kada je najbolje da uradim beta hcg test?

    Odgovoreno: 07. 04. 2015.

Komentari na pitanje: #136321

    • Dr Rami Aburas 20. 04. 2015.

      Uradite k ucni test za trudnocu, ako je negativan savetujem vam da uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.

    • Dobila sam menstruaciju 30 dana ciklusa, ali mi je drugačija, braon je, i danas mi je 3 dan, a ona je skoro prestala. Imam samo male flekce, grudi nisu prestale da me bole, a uvek čim dobijem splasnu i ne bole me. Inače imam nezaštićene odnose, pa me interesuje da li je možda u pitanju ipak trudnoća?