Ovako. 14. 3 sam imala odnos koristio je zastitu. Dobila sam 25. 3 ali menstruacija mi je kasnila 2 dana, ali sam dobila. Inace mi i kasni svaki put. E sad. Ja svako jutro probudim imam grceve u donjem delu stomaka. Da li to mogu biti prvi znaci trudnoce? Mlada sam, imam 19 god. Uplasena sam.

    Odgovoreno: 07. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .