Od nowembra meseca imam neredowan ciklus. . . U januaru mi je kasnila 11dana u februaru mormalno kao i uwek sam dobila 4dana pre, sadi kasni 12dana. . . Stomak mi se preko dana zna naduti, olas se da nisam trudna simptome nemam, pre sam radila dwa testa negatiwna su bila. . Sta da radim. . . Dajte mi sawet. . . Hwala u napred

    Odgovoreno: 07. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle (21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.