Postovani molim vas da mi procitate nalaz: uz nalaz/ uterus uredne eho strukture, miometrijum pokazuje odgovarajucu homogenost endometrijum u kontinuitetu, debljine 7, 3 mm do/ 3, 3x2, 4 cm, sa nekoliko antralnih folikula lo/ 3, 3x2, 0 cm, sa 3-4 antralnih folikula c douglasi-nema slobodne tecnosti

    Odgovoreno: 04. 04. 2015.

Komentari na pitanje: #136234

    • Svetlna Lazić 27. 06. 2015.

      Moilm da mi protumacite ovaj nalaz eho uterusnormalnih dimenizija i eho gradje kavum uterusa prazan od nedostaje os 46, 7x32. 1 nehomogene gradje sa vise hipoehogenih polja od kojih je najveca promera 23, 3 dyglas prazan