Postovani, juce sam radila hsg, na bebi radimo 9 meseci. Desni jajovod propusta kontrast, levi pretvoren u hidrosaslpinh ne propusta kontrast. Da li i pored ovog nalaza postoji verovatnoca da ostanem u drugom stanju? Ginekolog mi predlaze laparoskopiju. Hvala, unapred

    Odgovoreno: 04. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Manje su sanse da zatrudnite, slazem se sa kolegom da se operiste, takodje savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.