Poštovanje, zanima me je li mi kontracepcijska spirala mirena koju koristim od 10. Mj. 2012. Godine uzrokovala suhoću rodnice, znatno smanjene libida (gotovo nestanak) i pojačano znojenje (vrlo neugodan miris) . Prije mirena takvih problema nisam nikada imala.

    Odgovoreno: 03. 04. 2015.
    • Poštovana,
      To nema veze sa spiralom, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .