Poštovani, hpv tipizacijom ustanovljeno je da imam hpv infekciju i to tipa hr51. Papa test mi je uredan. I za sada mi je jedina terapija u vidu jačanja otpornosti organizma. Zanima me da li muž ima potrebu da se testira na hpv i na koji način se uzima uzorak? Te da li smijemo upražnjavati oralni sex?

    Odgovoreno: 03. 04. 2015.

Komentari na pitanje: #136208

    • Neka mi neko objasni kako da postavim pitanje jer ukum ove projeve ili reci i nigde kraja??