Postovani, moj suprug sutra treba da primi vakcinu protiv boginja. Ja sam u 31-oj nedelji trudnoce, nisam prelezala boginje. Da li ima opasnost za trudnocu, moze li vakcinisana osoba prenese virus, i da li treba izbegavamo svaki kontakt?

    Odgovoreno: 03. 04. 2015.

Komentari na pitanje: #136201

    • Molim vas za odgovor pisem vec par puta i nema odgovora--koliko vremena treba da prodje od snimanja pluca da bih ponovo mogla da planiram trudnocu?? Veliko hvala