Postovani, imala sam ciklus 13. 1, pa 10. 2 i opet 28. 2. Posle samo 18dana, a obicno ciklus imam na 28dana. Jos uvek nisam dobila, bole me grudi, pojacan sekret, ali nista. Problem je sto pijf anafranil i ksalol. Tako mi je bilo i u prvoj trudnoci, samo sto sam umesto anafranila pila seroxat. Trudnocu mi je vodio dr plecas i sve je ok. Ja ni ne znam da li sam trudna, ili se nesto poremilo posto je razmak izmedju posl. Dva ciklusa bio samo 18dana. Hvala!!!

    Odgovoreno: 03. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kucni test za trudnocu, ako je tet negativan savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.