Dobro vece, porodila sma se prirodnim putem prije 4 mjeseca. Od tada sam imala 3 uredne menstruacije. . . Medjutim. . . Prije nekoliko dana mi se zavrsila prilicno oskudnija menstruacija, vec 3 - 4 dana posle nje imam braon iscjedak. Juce isla svom ginekologu koji mi je uradio ultrazvuk, propisao vaginalete polygynax 12 dana da koristim pa da dodjem na kontolu i papa test. Inace sam htjela da radim papa test ali nije moglo zbog tog iscjetka i jos nekog oskudnijeg krvarenja. Danas, dan posle pregleda i posle vaginalete stavljene sinoc pored braon iscjetka imam oskudno sluzavo krvarenje, svjetlije. Sad nemam mira, inace sam panicar. Nema peckanja, neprijatnog mirisa, svraba itd. Imam li razloga za ovoliku zabrinutost. . . Citav dan sam jako uznemirena. Sta bi inace ovo moglo biti, jer mi moj ginekolog nista konkretno nije rekao. Hvala. Lp

    Odgovoreno: 03. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #136187

    • Pozdrav! Koristila sam vaginalete Poligynax jer sam osetila svrab u intimnom delu. Međutim noćas sam dobila neko krvarenje, menstruaciju treba da dobijem za šest dana. Inače ima mali miom. Da li je moguće da je krvarenje od vaginaleta?