Postovani. Jednom sam vam pisala sada opet. Imala sam ciklus 12. 02, na 24. 02 imala sam odnos nezasticeni al nije svrsio u mene, na 25. 02 opet sam dobila ciklus. Trajalo je 3-4 dana al sam imala malo samo. Jos nisam dobila a 01. 04 je. Danas sam uradila kucni test trudnoce ispalo je negativan. Koristim antidepresivnu terapiju a isto imam povise fsh i lh hormoni. Fsh mi je 27 a lh je visi od fsh i je 45. Napraveni na 5 dana ciklusa. Mozete li mi odgovoriti dal se raboti o trudnoci il je neko poremecenje, a do sad nije mi nikad kasnio ciklus. I koliko je mozna trudnoca i dal je mozna na poviseni fsh i lh hormon. Nadam se vasem odgovoru. Pozzz

    Odgovoreno: 01. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da proverite hormonski status na sledeci nacin: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa.