Postovani, pre neki dan, sam primetila na desnoj dojci na bradavici kao jako malu prozirnu tecnost, samo se tad pojavila ne curi nego kao jako malo zrnce vode. Isla sam pre neki dan na sistemacki i ginekolog mi je opipao grudi i bilo je sve uredu. Da li mi mozete reci sta bi ovo moglo da bude? Da li ima veze sa plodnim danima? Grudi me uvek bole pre menstuacije. Hvala

    Odgovoreno: 01. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.