Doktore imam jedno pitanje za vas. Do pre 2-3 meseca ciklus mi je bio na 28 dana da bi se sad pomerio na 35. Imam policisticne jajnike, koristila sam jedno vreme microgynon. Svaki odnos sa deckom koji smo imali, bio je sa njegovom zastitom, i ejakulacija je bila van, perzervativ uvek ceo. Po kalendaru sam trebala dobiti prekljuce, ali nema nikakve simptome osim sto sam naduvena i ponekad osecam bol u levom jajniku. Da li ima potrebe da brinemo o trudnoci ili ce sve biti u redu? Najlepse hvala.

    Odgovoreno: 01. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status da biste dobili adekvatnu hormonsku terapiju.