Postovani ja sam pisala jednu poruku za vas, opisala sam moj zdravstveni problem, da imala sam mozdani udar 13 septembra 2013 godinu i cistila sam se od polip matericu ili grlu vagine tacno ne znam, vazno to su moje pretrpene teske bolove, a moje pitanje je da mi vi izaberite pravi lek za klimaks-menopauze, ja menstruaciju nemam vec 15-16 godina to je odavno i do sada za klimaks nisam upotrebljavala nikakav lek zato obratila sam se kod vas, pronasla sam vas na internetu i molim za pomos za lek na prirodnu bazu i pisite koliko cini lek, mislim cena koliko tableta ima i koliko tableta treba da uzimam na dan zasto osecam hladno posle neko vreme uhvati me vrucina, moj problem je taj a vi izaberite mi pravi lek, hvala za razumevanje i puno pozdrav od mene zorka iz makedonija.

    Odgovoreno: 31. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Obzirom na vas mozdani udar savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas detaljno pregleda i da se konsultujete sa neurologom da bi ste dobili adekvatnu terapiju.