Postovani ja sam zorka ristova iz gevgelija-makedonija. Moj problem je sta ja sam pretrpela mozdani udar, cistla sam se od polip u matericu, mozdani udar imala sam 13 septembra 2013 godina a ciscenje polip na matericu napravila sam na 30-marta 2015 godinu. Sada volim vi da mi izaberite lek za klimaks-menopauza, ja sam vec 56 godina i ne znam koji lek na prirodnu bazu da upotrebljavam. Molim vas izaberite mi pravi i bolji lek za mene i moji zivotni dogadjaji koji sam dozivela u moj zivot, plasim se da neki lek smeta mi na moje zdravlje posto imala sam mozdani udar i ciscenje od polip matericu. Puno pozdrav i hvala za razumevanje. Zorka

    Odgovoreno: 31. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Obzirom na vas mozdani udar savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas detaljno pregleda i da se konsultujete sa neurologom da bi ste dobili adekvatnu terapiju.