Postovani doktore, imam jedno pitanje za vas. Naime mojoj devojci je do pre 3 meseca ciklus bio na 28 dana da bi se sad pomerio na 35. Ima i policisticne jajnike. Svaki odnos koji smo imali, bio je sa mojom zastitom, i ejakulacija je bila van, perzervativ uvek ceo. Ona je trebala dobiti danas, ali nema nikakve simptome toga osim sto je naduvena i ponekad je, , zignu'' jajnici. Pije caj josif pancic za regulisanje menstrualnog ciklusa. Da li ima potrebe da brinemo ili ce sve biti u redu? Najlepse hvala.

    Odgovoreno: 31. 03. 2015.

Komentari na pitanje: #136155

    • A koji je razlog kasnjenja? Da li postoji bojazan od trudnoce? Odnose nase sam vam opsao.