Pojavljuje mi se beli lepljivi iscedak, bas u vreme ovulacije pre pilula, sada koristim yasmin, drugu kutiju, na pola sam. Da li je moguce da je to ovulacija?

    Odgovoreno: 31. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Cim pijete oralnu kontracepciju onda nemate ovulaciju, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.