Postovani, dobila sam smedji iscedak dva dana pre menstruacije i trajao je dva dana. Za vreme i nakon iscedka imala sam jako bolne grudi sto je nakon duzeg vremena prestalo. Sve vreme je prisutna mucnina do danas. Nakon tog iscedka posle 15 dana opet se javio pojacan iscedak koji je trajao 6 dana. Zanima me o cemu se tu radi. Hvala.

    Odgovoreno: 31. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti. Uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.