Postovani, moja devojka ima policisticne jajnike. Do pre tri meseca dobijala je menstruaciju na svaka 28 dana, pa joj se promenilo na 35. Imamo odnose sa zastitom, i pri ejakulaciji ona se izvrsava van. Trebala je dobiti prekljuce medjutim jos uvek nije. Ponekad ima bolove u donjem stomaku, povecan apetit, bol u jajnicima tzv. Ziganje. Pije caj josif pancic za regulisanje menstruacije. Da li treba da brinemo ili ne? Hvala najlepse. Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 31. 03. 2015.

Komentari na pitanje: #136143

    • Postovani da li treba praviti puzu i ako treba kolika je od snimanja pluca do planiranja nove trudnoce?? Hvala