Postovani, leva strana ulaza u vaginu se malo nadula, i takodje vidim 2 crvene tackice koje veoma svrbe i peku, pogotovo kada vrsim nuzdu. Imam zakazan pregled kod ginekologa za nedelju dana ali ne mogu da cekam do tada, ako znate otprilike sta to moze da bude i da li je opasno? Hvala

    Odgovoreno: 31. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.