Postovani, na ulazu u vaginu sa leve stane imam 2 bubuljicice, imaju vrh ali ne verujem da je urasla dlaka jer na tom mestu ne rastu dlake. Da li postoji mogucnost da to budu kondilomi, jer nisam sigurna da oni imaju vrh? I jos jedno pitanje, na dodir me boli predeo malo ispod jajnika, sta to moze da bude? Hvala

    Odgovoreno: 31. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.