Poštovana, ja i dečko imamo redovito zaštićene odnose (koristimo prezervative) , a mjesečnice mi inače kasne 3-6 dana i užasno su mi bolne prije nego trebam dobiti, a i obilne i bolne kada dobijem. Ovaj mjesec mi kasne 11 dana (zadnji put sam imala 15. 2.) . Dečko i ja svaki prezervativ provjerimo više puta i svaki je bio u redu. Ja nemam nikakve simptome skore mjesečnice kao ni trudnoće, ali ipak sam jutros napravila test (radi se o clearblue testu s prikazom tjedana začeća) . Test mi je dosta brzo, nakon cca minutu i pol pokazao minus, ali nakon cca 20 sekunda počeo se nazirati "okvir" okomite crtice. Zanima me da li je moguće zbog tog "okvira" da je test ipak pozitivan, ili je test jednostavno takav da je to ok da se pojavi? Da još napomenem lijevi jajnik me bolio prije nekoliko dana u trajanju 3-4 dana, a jučer sam proljev imala. Unaprijed hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 31. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Nite trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.