Postovani, poslednju menstruaciju sam imala 2. Marta, ciklus mi traje nekad 25 dana nekad 28. Dana. Vec par dana mi je muka boli me donji deo stomaka i ledja. Danas je 28 -mi dan nisam jos dobila, juce sam uradila test bio je negativan. Imam i beli gusti sekret. Da li pored negativnog testa postoji mogucenost da sam trudna. Odnose smo imali u periodu od 13tog marta do 18tog bez zastite.

    Odgovoreno: 30. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.