Rodila sam prije tri mj. , porod je bio vaginalni i bilo je sve u redu. Nakon sest tj. Sam otisla na kontrolu kod ginekologa koji je rekao da je sve uredu ali sad nakon tri mj. Mi se pojavljuje krvavo na ulosku. Nije ni menstruacija niti neko jako krvarenje ali onako malo. I to ne stalno, nego tu i tamo. Pa me zanima dali je to normalno ili. . .

    Odgovoreno: 30. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Javite se vasem ginekologu da vas pregleda, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .