Postovani, imala sam odnos 4 dana prije planiranog ciklusa, prvu minutu bez zastite a zatim sa zastitom, nije bilo ejakulacije. Kasni mi vec 5 dana i uradila sam kucni test koji je bio negativan. Koliko je test pouzdan i zasto bi mi onda moglo kasniti?

    Odgovoreno: 30. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Niste trudni, uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.