Postovani, vec neko vreme imam vaginalni kandidijazu. Koristila sam uglavnom canesten krem i popila sam kutiju lactogina, ispirala tantum rosom, pila pancicev caj za kandidijazu i pijem origanovo ulje. Mislim da se kandida vraca usled polnog odnosa sa partnerom koji bi svakako trebalo da se leci. Proces traje vec tri meseca. Upravo sam dobila rezultate pa bih volela da mi pojasnite odredjene navode iz dmp vagine i cerviksa kao i savet za terapiju. Rezultat je takodje u formi slike u prilogu. Hvala

    Odgovoreno: 30. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com