Cula sam da genitalne bradavice mogu dovesti do raka pa i do smrti, jel to u potpunosti tacno? Sad sam dobila menstruaciju pa ne mogu kod ginekologa ali plasi me to da bradavice mogu da mi izazovu rak pa me zanima kako mogu da proverim da li su kancerozne dok mi ne prestane menstruacija?

    Odgovoreno: 30. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Bez panike, genitalne bradavice su posledica upale koju treba adekvatno leciti, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com