Molim vas da mi objasnite nesto, pre dve godine sam bila na pregledu gde mi je utvrdjeno da imam uterus u avf sa jasnim odjjekom end. Debljine 7, 0 mm leva i desna adnexa blago policisticna, da li mozete da mi objasnite sta je to?

    Odgovoreno: 29. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Imate policisticni jajnici koje su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa)