Postovani, kasni mi vec 8 dana. Juce sam uradila kucni test za trudnocu, negativan je. Imala sam skoro blagu upalu i infekciju, odredjen mi je sekret iii grupe, i koristila sam gino daktanol, u medjuvremenu sam imala i grip i jacu prehladu, pa me zanima da li je moguce da kasni zbog toga? Inace mi nikad nije kasnila menstruacija, cak ni 1 dan.

    Odgovoreno: 29. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Verovatno doslo je do hormonskog poremecaja, savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.