Postovani, imam jak bol u pfedjelu besike. Ucestalo mokrenje. Mokraca je bijela i mutna. Boli me kada uriniram. Izostala mi je menstruacije. Kasni. Proslig mjeseca sam dobila. I od tada nijesam imala odnose. A uvijek pazimo, i nikada ne svrsi u meni. Uzasno me strah da nijeesam trudna. Moze li biti infekcija? Molim vas pomozite. Pod ogromnim sam strwsom

    Odgovoreno: 27. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.