Pozdrav, imam pitanje vezano za bolove u stomaku u trudnoci, naime moja trudnoca traje vec 6 nedelja, imam jake mucnine tokom cijelog dana, bolove u stomaku slicne menstrualnim i bolove u donjem dijelu stomaka drugacije prirode koji me muce svaki put kada kasljem, kisem ili se smejem, jako sam zabrinuta, moja doktorica kaze da ne bi trebalo da se brinem, recite mi molim vas da li je to normalno, imam zakazan pregled kod doktorice koja mi vodi trudnocu za 10 dana, ali toliko sam zabrinuta da sam morala jos nekog da konsultujem? Hvala

    Odgovoreno: 26. 03. 2015.

Komentari na pitanje: #135979

    • Uradila sam bris ureaplazne i nerazumem sta znaci da je nalaz izolovan. . . . Hvala unapred na obavestenju