Postovani, imam jedan mali problem. Molim vas za pomoc ili neki savet bilo sta, devojka mi je koristila kontraceptivne pilule “jazz” i imala je redovno na 28 dan. Zatim je prestala piti posle 4 meseci koriscenja i onda je dobila na 30-ti dan. Pre nego sto ce dobiti imali smo odnos bez zastite i to nije bilo nista posebno trajalo je 10 sec i onda smo stavili zastitu. Posle toga smo stalno koristili zastitu i nikad nisam u nju ejakulirao ni sa zastitom ni bez. Sad posle tog dobijanja u 30-tom danu sledeci mesec evo kasni vec 5-ti dan. Pritom 4. I 5. Dan je imala neke tackicke braonakste boje kao da ce joj uskoro probiti menstruacija a nista se ne pojavljuje nego jednostavno neke mrlje tamne boje. Da li to znaci da je ona u drugom stanju ili sta sve moze biti? Hvala unapred i molio bih vas sto pre da mi odgovorite, ovo je lose po moje zdravlje. Hvala! Napomena: "nema nikakve simptome trudnoce jednostavno ima to krvarenje po malo i nista ne primecuje posebno na sebi"

    Odgovoreno: 26. 03. 2015.
    • Poštovani,
      Savetujem da uradi kucni test za trudnocu, ako je test negativan savetujem da uradi uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi proverila da li su joj cisticni/policisticni jajnici, neka proveri hormonski status.