Postovani, menstruacija mi kasni 6 dana, poslednji odnos je bio 15. 3. , nezasticen, ali on nije ejakulirao u mene, danas 24. 3. Uradila sam babyrapid hcg test i negativan je rezultat. Ovih 6 dana kako mi kasni, prvih 4 sam podizala tezi teret, kako su dani prolazili bila sam nervoznija, i dalje sam takva. Da li to moze biti uzrok jer mi kasni? Ovako mi nikad nije kasnila, skoro uvek je na 28 dana, nekad dan ranije, nekad dan kasnije. Pre menstruacije me bole grudi, ovaj put toga nema. Molim za misljenje i savet sta da uradim. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 26. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.