Postovani, poslednja 4 meseca pocetak menstruacije mi jebraon boje kao i kraj. Ciklus traje 4-6 dana i dobijam na 24 dana. Poslednja tri meseca nemam odnose i imam dete od 3. 5 godine. Krajem decembra sam radila kolposkopiju, papa test i ultra zvuk nalaz uredan. Interesuje me da li je u pitanju endometroza ili da li treba da odradim jos neke nalaze?

    Odgovoreno: 26. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.