Zelim da zatrudnim i pokusavam jos od oktobra, imam vec jedno dete od 5 god. Menstruaciju sam dobila 4. 1, 29. 1. , 27. 2 i sad 24. 3. Ne znam koliko je to redovno. Kod ginekologa nisam bila. I ne znam koliko je vazno, ali da napomenem da imam mnogo vise sluzi, svetlozelene, nemam svrad, peckanje. Da li to moze da utice na zacece?

    Odgovoreno: 26. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status, takodje vam savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.