Zanima me kako da racunam plodne dane i ovulaciju ako ne dobijam tacno na 28 dana nego nekad na 21 dan, 22, 23, 24, 25. 26? Prethodna menst, mi je bila 11. 02. Zadnja menstruacija mi je bila 7. 3. A 22. 3 sam primetila rozikastu sluz. Radim na trudnoci. Molim za odgovor. Hvala

    Odgovoreno: 24. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Imate hormonski poremecaj, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa -obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) .