Poštovani, imam jako bolne menstruacije pracene mucninom, prolivom. . . Bila sam kod ginekologa i rekao mi je da imam policisticne jajnike i sve je ostalo na tome, trazila sam nesto da mi prepise za bolove ali mi je rekao da je bolje da ne pijem nista. . . Pila sam sve lekove protiv bolova ali mi ni jedan ne pomaze u periodu menstruacije, da li mozete da mi preoprucite nesto za bolove

    Odgovoreno: 24. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa (obratite paznju na nivo progesterona 21 dan ciklusa) da bi ste dobili adekvatnu terapiju.